Newsletter #01/2009

   Jest mi niezmiernie miło przedstawić Wam pierwszy newsletter w tym roku. Od poprzedniego minęło bardzo wiele czasu i nie ma co urywać - wiele się zmieniło. Nie owijając w bawełnę zaczynamy.
 
Co nowego?

   Przede wszystkim, jeśli dawno nas nie odwiedzałeś, warto byłoby abyś zajrzał na nieco odświeżoną stronę główną naszego serwisu. Ostatnimi czasy przeszła ona bardzo wiele zmian, chociażby takich jak zmiana wyglądu, aktualizacja treści oraz zmiana samego silnika serwisu (dodano kanał RSS, tak abyś mógł śledzić nowości na bieżąco przy pomocy dowolnego czytnika RSS, np. polecanego Google Reader).

   Kolejną rzeczą są oczywiście nowości od samego DENON'a. Są nimi z pewnością nowy odtwarzacz multimedialny DENON DN-S3700 w cenie 3990 zł brutto oraz mikser DENON DN-X1100 w cenie 2849 zł brutto. Oba produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach należących do autoryzowanej sieci dystrybucji Horn Distribution S.A.

   Wartym odnotowania jest również fakt, iż na tegorocznych targach MusikMesse we Frankfurcie został zaprezentowany nowy model flagowego miksera, jakim jest DENON DN-X1700.   Więcej zdjęć oraz informacji o nim znajdziecie w galerii produktu oraz na forum.
 
ULTRA PROMO na DENON DN-S1200 dla forumowiczów!
 
   Przypominam, iż specjalnie dla forumowiczów wspólnie ze sklepem Scenotechnika.pl zorganizowaliśmy specjalną cenę na jeden z produktów z serii DENON DJ, jakim jest odtwarzacz DENON DN-S1200. Dzięki Nam możesz go zakupić w ULTRA CENIE 1749 zł brutto (przypominam aktualna cena wynosi 2189 zł brutto, czyli będąc tylko forumowiczem oszczędzasz 440 zł!).

Aby zostać szczęśliwym posiadaczem DENON DN-S1200 wystarczy złożyć zamówienie na w/w odtwarzacz pod tym adresem, a przy finalizacji zamówienia, pole "Uwagi dotyczące zamówienia:" należy wypełnić w następujący sposób:

Hasło: Kaminsky
Nick: /w tym miejscu podajesz swój login z forum/
+ ewentualne uwagi

Spiesz się! Zostało już tylko kilka sztuk!
 
A co powiecie na ZLOT?
 
   Jako, iż forum istnieje już dobre 2 lata i to, że zdążyliśmy się nieco poznać w forumowej społeczności sądzę, że fajnie byłoby teraz wreszcie spotkać się w prawdziwym gronie. Dlatego też proponuję Wam wspólne spotkanie w formie zlotu. W tej chwili projekt zlotu jest jeszcze w powijakach (acz prężnie się rozwija) i jest to dopiero propozycja. Wstępnie jednak jest przewidziany szereg atrakcji, takich jak: dostępna scena, sprzęt (chyba nie trzeba wspominać jakiej marki?), dla odważnych narty wodne, wyżywienie, napoje (zarówno te wyskokowe jak i tradycyjne) ognisko (jakiś prosiaczek, kiełbaski, itp.). Właściwie w dużej mierze, to czy zlot się odbędzie zależy od Was. Jeśli jesteś zainteresowany, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

   I to właściwie na dziś byłoby na tyle. Jeśli dotrwałeś do samego końca, dziękuję Tobie bardzo za poświęcenie uwagi i serdecznie zapraszam na Forum.

Z wyrazami szacunku,
Kamil Kiersnowski
 


    Powyższy newsletter otrzymujesz, ponieważ jesteś zarejestrowanym użytkownikiem forum.denondj.pl, który wyraził zgodę na otrzymywanie informacji drogą e-mail poprzez akceptację regulaminu podczas rejestracji. W każdej chwili możesz jednak zrezygnować z otrzymywania informacji drogą e-mail poprzez usunięcie swojego konta (opcja dostępna po zalogowaniu w ustawieniach profilu). Jeśli nie pamiętasz swoich danych dostępowych do serwisu, możesz skorzystać z funkcji odzyskiwania hasła.